• Z ostatniej chwili!

Nowa wersja strony!
    Ulepszamy, testujemy... Prosimy o cierpliwość :)

• Nowe procedury bezpieczeństwa

W związku  z Covid-19 prosimy Rodziców o stosowanie się do wytycznych dotyczących zasad wchodzenia do przedszkola.

Procedury bezpieczeństwa

W związku z koniecznością zakrywania ust i nosa na terenie całego kraju a także wzrostem liczby osób zakażonych Covid-19 prosimy Rodziców o stosowanie się do wytycznych dotyczących zasad wchodzenia do przedszkola.
Przypominamy aby do przedszkola wchodził jeden Rodzic z dzieckiem.
Osoby postronne w tym również rodzeństwo dzieci przedszkolnych w wieku szkolnym powinny pozostać przed budynkiem.

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole postanowiło nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW przedszkolnego. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa podopiecznych  są nam obojętne.
Rodzice będą mogli indywidualnie ubezpieczyć swoje dzieci poprzez portal www.bezpieczny.pl

Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do ich oczekiwań, preferencji i potrzeb.
Na www.bezpieczny.pl Rodzic spośród 5 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

Na poniższym linku znajduje się krótki filmik – jak dokonać zakupu ubezpieczenia poprzez stronę bezpieczny.pl

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.
Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 26543 obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.
Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :
Magdalena Nadwyczawska Tel. 668146108
email: mnadwyczawska@bezpieczny.pl