Rekrutacja

REKRUTACJA 2024/2025 ODBYWA SIĘ NA WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM.

LINK DO STRONY: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminazielonki

Proszę o wnikliwe i uważne uzupełnianie wniosku oraz stosownych załączników.

W przypadku rodziców/prawnych opiekunów pracujących lub prowadzących działalność gospodarczą (w tym działalność rolniczą podlegającą ubezpieczeniu KRUS) lub studiujących w systemie stacjonarnym WYMAGANY JEST dokument poświadczający zatrudnienie od każdego z rodziców/opiekunów prawnych: ZAŚWIADCZENIE Z ZAKŁADU PRACY,  w przypadku samozatrudnienia aktualny wpis do działalności gospodarczej, zaświadczenie z uczelni zawierające informacje o stacjonarnym systemie studiów.

Składanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego przez dzieci uczęszczające do publicznych przedszkoli odbędzie się
od 26 lutego 2024 r. do 1 marca 2024 r.

od 11 marca 2024 r. od godz. 7.00 do 19 marca 2024 r. do godz. 15.00

Po wprowadzeniu danych do systemu rekrutacyjnego Rodzice proszeni są o wydruk dokumentów wraz z załącznikami i dostarczenie do sekretariatu przedszkola pierwszego wyboru.

SEKRETARIAT NIE WERYFIKUJE WNIOSKÓW I TREŚCI SKŁADANYCH PRZEZ RODZICÓW DOKUMENTÓW!

Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola prosimy o wypełnienie "Oświadczenia woli"  wyrażonej w formie skanu złożonego w systemie elektronicznym od 5 kwietnia 2024 r. od godz. 15.00 do 10 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00

Poniżej znajduje się Zarządzenie nr 4/2024 Wójta Gminy Zielonki z dnia 12 stycznia 2024 r. w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025