10.11.2020 - Pasowanie na przedszkolaka

10 listopada odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Uroczystość rozpoczęła się od powitania dość skromnej widowni Pani Dyrektor, Wicedyrektor oraz przedstawiciela Rady Rodziców. Czasy w jakich nam przyszło żyć, niestety nie pozwoliły nam tak jak co roku zaprosić Rodziców dzieci do naszego przedszkola. Dzieci jednak z uśmiechami zaprezentowały swoje umiejętności- dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki i tańce. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczystą przysięgę: zgodnie się bawić, przychodzić każdego dnia z uśmiechem na twarzy, słuchać Pań, pomagać kolegom, a co najważniejsze być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i medal na pamiątkę. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców oraz nauczycielek.