• Z życia przedszkola...

Wydarzenia 2022/2023

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w aktualnościach :)

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Warsztaty ekologiczne

W poniedziałek, 19 września wszystkie grupy miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach ekologicznych w ramach projektu "Jestem EKO, segreguję wszystko!".
Projekt jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki we współpracy ze Stowarzyszeniem Korona Północnego Krakowa, Kołem Naukowym BOZON, Kołem Naukowym Zarządzanie oraz Pracownią Demonstracji Fizycznych AGH.
Przedszkolaki miały okazję poszerzyć swoją wiedzę o segregowaniu odpadów poprzez obserwację ciekawych eksperymentów zaprezentowanych przez prowadzących warsztaty.
Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkę w postaci tematycznych puzzli - sprawiło nam dzieciom dużo radości.
Więcej zdjęć w galerii.

Piknik przedszkolny

7 września na terenie  przedszkola odbył się piknik.

Była to okazja do wspólnego oraz aktywnego spędzania czasu rodziców wraz z dziećmi. Panie przygotowały dla dzieci wiele różnorodnych atrakcji, które cieszyły się bardzo dużym powodzeniem.

Dodatkowo imprezę uświetnił wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrzcach, który mogliśmy obejrzeć i w nim zasiąść, a przygotowane przez rodziców przepyszne wypieki zniknęły w mgnieniu oka.

Piknik był kolejną doskonałą okazją do zintegrowania całej społeczności przedszkolnej, a uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz ich rodziców świadczą, że był udany.

Fotorelacja z pikniku dostępna jest w galerii.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

„Świat przedszkola jest radosny
Od jesieni aż do wiosny
Z radością dziś obwieszczamy,
Że rok szkolny zaczynamy!”

Witamy po wakacyjnej przerwie wszystkie dzieci i rodziców!

Szczególnie gorąco witamy nowych wychowanków, którzy po raz pierwszy przestąpią progi naszego przedszkola.

Życzymy najmłodszym wspaniałej zabawy i miłego pobytu w przedszkolu, samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości w zdobywaniu wiedzy.

• Informacja RODO/ Regulaminy/ Procedury

1. Klauzula informacyjna dla rodziców