• Z ostatniej chwili!

Nowa wersja strony!
    Ulepszamy, testujemy... Prosimy o cierpliwość :)

• Nowe procedury bezpieczeństwa

W związku  z Covid-19 prosimy Rodziców o stosowanie się do wytycznych dotyczących zasad wchodzenia do przedszkola.

DRODZY RODZICE!!

Zachęcamy do wzięcia udziału
w akcji charytatywnej „KREDKOBRANIE”.

kredkobranie.jpg

Celem „Kredkobrania” jest pomoc
najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na Kresach.
Zebrane dary trafią na Litwę i Ukrainę – do polskich szkół oraz placówek edukacyjnych, w których uczą się polskie dzieci i młodzież.
Akcja ma pokazać zamieszkującym poza granicami Rzeczypospolitej polskim dzieciom i młodzieży, że przyjaciele z ich „Macierzy” pamiętają o nich
i w miarę możliwości chcą im pomóc.
„Kredkobranie” jest zbiórką publiczną zarejestrowaną przez MSWiA
pod numerem 2019/3386/OR.

Pragniemy, aby na ustach najmłodszych pojawił się uśmiech.

ZBIERAMY NOWE PRZYBORY SZKOLNE I MATERIAŁY PLASTYCZNE:

kredki, farby, zeszyty, bloki, piórniki, flamastry,
ołówki, gumki do mazania, strugaczki.
Prosimy o przekazywanie przyniesionych
przez dzieci materiałów do swoich grup.

AKCJA TRWA DO 30 WRZEŚNIA!!!

Zapraszamy do wsparcia akcji

Koordynatorki

Julita Andryjiszyn, Justyna Klupa, Aleksandra Kulczycka

16 września 2021 - "Kulturoteka"

W tym roku nawiązaliśmy współpracę z Biblioteką w Bibicach. Pierwsza lekcja biblioteczna odbyła się w grupie V. Pani Renata odwiedziła Przedszkolaki i opowiedziała im o bibliotece, wypożyczaniu oraz szanowaniu książek. Przeczytała dzieciom fragment z książki "Miś Uszatek" autorstwa Czesława Janczarskiego. Następnie dzieci wykonały prace plastyczne - "Miś z papieru". Fotorelacja ze spotkania poniżej..

received_216471863878957.jpegreceived_315798933634796.jpegreceived_414794943330599.jpeg

Na zdjęciach Przedszkolaki z grupy V uczestniczące w zajęciach "Kulturoteki" prowadzonych przez Panią Renatkę

15 września 2021 - "Dzień kropki"

W tym dniu w każdej z grup świętowaliśmy "Dzień kropki". Dzieci wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem motywu - kropki oraz uczestniczyły w zabawach organizowanych przez Pani wychowawczynie. Zabawom i radości nie było końca. Więcej na zdjęciach poniżej..

img-20210917-wa0001.jpgimg-20210917-wa0002.jpgimg-20210917-wa0003.jpg

img-20210917-wa0004.jpgimg_20210917_111526.jpgimg_20210917_111622.jpg

Na zdjęciach Przedszkolaki z grupy 2 uczestniczące w zajęciach zorganizowanych przez Panią wychowawczynię oraz prace plastyczne innych grup

1 września 2021 - "Witamy po wakacjach!"

Po wakacjach w progach przedszkola powitaliśmy nasze kochane Przedszkolaki. Dla najmłodszych rozpoczęcie roku przedszkolnego jest bardzo stresującą chwilą. Panie z grupy I stanęły na wysokości zadania i pomogły najmłodszym z tym ważnym momencie ich życia. Dla pozostałych dzieci był to dzień spotkania po przerwie kolegów, koleżanek oraz pań wychowawczyń. Każda z grup wspominała wakacje, rozmowom o wakacyjnych przygodach nie było końca... Ten dzień był pełen radosnych chwil, a uśmiechy nie schodziły z twarzy nikomu :) ZMK

Szanowni Rodzice!

Podstawowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego 2021/2022 znajdują się w zakładce "Dla Rodziców".

Prosimy o zapoznanie się z informacjami i przygotowanie dzieci oraz wyprawki przed 1 września 2021 roku.

Dziękujemy!

Życzymy wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom udanych wakacji!

_demo_04.jpg

• Informacja RODO