Opowiadania z Tatą Mikołaja

Piątek 27.01.2023r, ostatni dzień przed feriami, był dla nas dniem niespodzianki, bowiem do naszej grupy przyszedł Pan Marcin P., Tata Mikołaja, aby już po raz kolejny poczytać dzieciom fajne opowiadania.

Na początek były to komiksy z zadaniami dla dzieci, a potem opowiadanie "O wiewiórkach, które nie chciały się dzielić". Dzieciaczki świetnie dawały sobie radę z zadaniami i ćwiczeniami z komiksów, a potem bardzo uważnie słuchały opowiadania, które pokazało im, że należy się dzielić i jest to piękna postawa moralna.

Pięknie dziękujemy Panu Marcinowi za poświęcony nam czas i takie fajne działania ze słowem czytanym. ☺️☺️☺️