Projekt czytelniczy „Zaczarowana księga”

Głównym celem projektu „Zaczarowana księga” jest promowanie czytelnictwa wśród przedszkolaków, stwarzanie okazji do twórczej ekspresji językowej i plastycznej, angażowanie rodziców do współpracy z przedszkolem w ramach wspierania rozwoju dzieci. Poza tym projekt ma na celu wyrobienie nawyków pożytecznego spędzania czasu wolnego, wzbogacenie słownictwa i wiedzy ogólnej jak i budowanie więzi między rodzicem a dzieckiem oraz integrację wewnątrzprzedszkolną.

Projekt trwa od 01.10.2022r do 15.05.2023r. W naszym przedszkolu realizują go trzy grupy: Grupa II (koordynatorem jest mgr Iwona Margoasiak), Grupa VI (koordynatorem jest mgr Aleksandra Kulczycka) oraz  Grupa IV (autor projektu mgr Justyna Adamek).

W tworzeniu „Zaczarowanej księgi” biorą również udział przedszkola z gminy Zielonki.

Autor projektu: mgr Justyna Adamek